Image

Ako kúpiť byt v TAURE?

1.

1.
Prvá splátka vo výške 20% vrátane príslušnej dane z pridanej hodnoty do 15 kalendárnych dní odo dňa podpisu ZoZB.

2.

2.
Druhá splátka vo výške 30% vrátane príslušnej dane z pridanej hodnoty do 15 kalendárnych dní odo dňa doručenia písomného oznámenia Budúceho predávajúceho Budúcemu kupujúcemu o zápise rozostavanej stavby Domu do katastra nehnuteľností.

3.

3.
Tretia splátka vo výške 30% vrátane príslušnej dane z pridanej hodnoty do 15 kalendárnych dní odo dňa doručenia písomného oznámenia Budúceho predávajúceho Budúcemu kupujúcemu o ukončení hrubých rozvodov vnútorných inštalácií.

4.

4.
Štvrtá splátka vo výške 20% vrátane príslušnej dane z pridanej hodnoty (t.j. vo výške zostávajúcej nezaplatenej časti kúpnej ceny) do 15 kalendárnych dní odo dňa doručenia písomného oznámenia Budúceho predávajúceho Budúcemu kupujúcemu o nadobudnutí právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia, ktorým bude povolené užívanie Domu.

Ako najvýhodnejšie financovať nové bývanie?

Každá kúpa bytu znamená nielen zmenu bývania, ale aj investíciu. Vieme, že je to pre Vás dôležité rozhodnutie, preto Vám ponúkame služby nášho hypotekárneho poradcu. Poradí Vám a pomôže zorientovať sa v ponuke hypoték. S nami máte istotu, že si vyberiete to najvýhodnejšie riešenie.
Image
Image

Prečo Rezidencia TAURA?

Lokalita

Štýlová novostavba

Dostupnosť

Občianska vybavenosť

Potrebujete poradiť?

Uveďte svoje meno a telefónne číslo a my sa Vám obratom ozveme:

Prosím vyplňte kontaktné údaje
Prosím vyplňte kontaktné údaje
Rezidencia TAURA